top of page
20220826_184707.jpg
Bez nazwy-2.png

O nas

                 Spółka TWK STANDARD powstała na podwalinie ciężkiej pracy i doświadczeń ludzi, którzy na przestrzeni lat wypracowali odpowiednie STANDARDY działalności nie tylko na płaszczyźnie ekonomicznej ale również społecznej, co pozwoliło na stworzenie firmy z rodzinną atmosferą.

               Nasze przedsiębiorstwo to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, którzy w nim pracują, którzy się z nim utożsamiają. Ponad 30-letni staż pracy oraz doświadczenie przekazywane następnemu pokoleniu, otworzyło drzwi dla nowych projektów.

               Szeroko pojęta gospodarka odpadami stała się wyznacznikiem działalności zarówno w krótko jak i długo perspektywicznym spojrzeniu. Współpraca w tym zakresie, począwszy od projektu a kończywszy na pełnokompleksowej obsłudze w zakresie gospodarki odpadami, z przedsiębiorstwami oraz samorządami na terenie całego kraju ukształtowało obecny profil działalności firmy.

               W chwili obecnej TWK STANDAR jest jednym z głównych producentów wyrobów z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jednym z głównych naszych atutów jest elastyczność – dopasowanie się do wymogów Klienta. Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie – poddawane wnikliwej analizie, zarówno od strony Klienta jak i Producenta.

Dlaczego my?

Obsługa klienta

Doskonała jakość

Zrównoważony rozwój

Dostępność i wygoda

Wiedza

Personalizacja

Zapewniamy wyjątkowe szybkie i profesjonalne wsparcie dla każdego naszego klienta

Na 1. miejscu stawiamy jakość naszych produktów i usług

Dbamy o środowisko, etykę pracy i społeczność

Oferujemy wygodne kanały zakupu i korzystania z naszych produktów 

Posiadamy specjalistyczną obszerną wiedzę, która pozwala skutecznie realizować zadania

Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania dla każdego z naszych klientów 

Jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie uczestniczymy w rozmaitych akcjach i wydarzeniach. Przykładem tu może służyć zasponsorowanie naszych desek na ławki do Szkoły Specjalnej nr 7 w Będzinie :)

https://www.facebook.com/soswbedzin

podziękowanie_edited.png

Przeczytaj nasz regulamin oraz politykę prywatności 

bottom of page